O nas

Internetowy sklep Tchibo4You.pl powstał z myślą o obecnych i przyszłych Klientach Tchibo Coffee Service, którzy pragną szybko i wygodnie zamówić to, czego aktualnie potrzebują do profesjonalnego przygotowania oraz serwowania kawy, herbaty i czekolady.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz kawiarnię, restaurację, hotel czy biuro – w jednym miejscu znajdziesz szeroki zakres asortymentu, od wysokiej jakości akcesoriów baristycznych, przez kawę, herbatę, czekoladę, po dodatki do gorących i zimnych napojów - kompletny pakiet dla Twojej gastronomii, kącika kawowego w pracy czy domowego biura.

Znajdziesz tu również sezonowe przepisy, informacje o aktualnych trendach żywieniowych oraz wskazówki w przygotowywaniu gorących i zimnych napojów. W każdym sezonie zyskasz nie tylko inspirację do tworzenia nowego menu napojów, ale mogą również skorzystasz z promocji, dzięki którym zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.

Jeśli, podobnie jak my, poważnie traktujesz swoją odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska oraz przywiązujesz wagę do najwyższych standardów żywieniowych i potwierdzających to certyfikatów, zapewne docenisz fakt, że znaczna część produktów z oferty Tchibo4You.pl  posiada certyfikaty: Eko, Fair Trade i Rainforest. W sklepie znajdziesz także produkty wyróżnione prestiżową nagrodą Great Taste – przyznawanej przez organizację The Guild of Fine Food, która wspiera i promuje producentów żywności od 1995 roku.

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu firma Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o jest prawdziwym ekspertem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań kawowych dla Biznesu. Rozumiemy potrzeby odbiorców i wspieramy ich doradztwem każdego dnia. Teraz, dzięki Tchibo4You.pl pragniemy jeszcze lepiej i szybciej docierać do kolejnych klientów z profesjonalnymi produktami i rozwiązaniami, przy okazji dzieląc się bogatą wiedzą kawową. Zapraszamy do zakupów!

bio coffee
bio coffee
bio coffee

NASZE PRODUKTY POSIADAJĄ CERTYFIKATY O CHARAKTERZE
SPOŁECZNYM I ŚRODOWISKOWYM

cert1

Ten certyfikat otrzymują wyłącznie produkty, przy uprawie których nie wykorzystuje się niepotrzebnych chemikaliów i pestycydów – co sprzyja życiu roślin i zwierząt

ec.europa.eu

cert2

Oprócz gwarancji, że producenci są sprawiedliwie nagradzani, certyfikat Fairtrade zapewnia dodatkową premię socjalną dla plantatorów, którzy mogą ją wykorzystywać na rozwój firmy lub zapłacić za projekty społecznościowe
i rozwojowe

www.fairtrade.org.pl

cert3

Złoty standard wśród certyfikatów środowiskowych. Logo Rainforest Alliance to gwarancja, że dzikie zwierzęta są chronione, rzeki utrzymane w czystości, a zasoby naturalne chronione podczas procesu produkcyjnego

www.rainforest-alliance.org

cert4

Certyfikat UTZ zapewnia, że kawa pochodzi ze zrównoważonego rolnictwa i została wyprodukowana
w sposób odpowiedzialny bez szkody dla środowiska naturalnego oraz ludzi pracujących przy jej uprawie
i produkcji

utz.org

Close